Evoteks Tekstil, yüksek kalite anlayışı ile verimliliği arttırarak tüm birimlerde gerekli denetimleri sağlayarak, sürekli iyileştirme prensibi ile üretim adedini her geçen yıl daha da arttırmaktadır.

Bay, bayan, çocuk ve bebek gruplarına; tshirt, sweatshirt, polo tshirt, elbise, pantolon, etek, bebek body, bebek tulum gibi ürünleri üretmekteyiz. Bunun yanı sıra farklı teknikte baskı, nakış, yıkama ve boyama uygulamaları da yeni trendler doğrultusunda yapılmaktadır.

Dünyadaki moda eğilimlerini, müşterinin oluşabilecek taleplerini, fuarları ziyaret ederek koleksiyonlar halinde belirli aralıklarla müşteri ziyaretleri düzenleyip sunulmaktadır. Bu sebeple ürün geliştirmeye önem vererek, yatırımlar yaparak başarı grafiğini daha yükseğe taşıma hedefindedir. Amacımız müşterinin ihtiyaçlarını en hızlı ve en doğru fiyat ile öngörebilmektir.

Proto, çoğaltma numunesi, beden seti, ön imalat numunesi ve koleksiyon numunesi şeklinde ürünleri tecrübeli numune kadrosu ile en titiz, hızlı ve yüksek kalitede müşterisine sunmaktadır.